онлайн - курс від Юлії Клименко
Захистіть себе від помилок, які можуть коштувати вам 10-ки, а можливо і сотні тисяч євро
Старт: 11 лютого Тривалість: 4 тижні
як не втратити весь свій прибуток на податках
як можна уникнути подвійного оподаткування
як ефективно оптимізувати свої податки
як знизити ризики обміну даними між країнами та уникнути перевірок
Вартість навчання, яке комплексно закриє всі ваші питання по оподаткуванню у 2 країнах за ціною менше ніж 1 година консультації у 2х податкових консультантів
Ви працюєте на українську компанію або маєте ФОП в Україні та:
● не розумієте, в якій країні повинні платити податки;● не знаєте, як правильно декларувати такий дохід у Великій Британії та чи можна зарахувати податок, сплачений в Україні;● хочете сплачувати податок зі свого доходу лише в Україні, але не знаєте чи це можливо;● хвилюєтеся через автоматичний обмін даними про фінансові рахунки та потенційні податкові перевірки;● маєте намір легалізувати свою діяльність у Великій Британії, але не розумієте податкових наслідків та як це відобразиться на минулих звітних періодах (наприклад, якщо ви отримували виплати від Universal Credit);● бажаєте раз і назавжди розібратися у питаннях оподаткування своїх доходів.
Ви вже отримуєте дохід у Великій Британії: заробітна плата, підприємницький дохід, дивіденди, але переймаєтеся:
● чи треба буде в Україні платити податки з цього доходу;● чи можна розраховувати на взаємозалік податків, сплачених у Великій Британії, за яких умов;як себе захистити перед українською податковою та довести свій нерезидентський статус;● чи треба повідомляти українську податкову про реєстрацію компанії у Великій Британії.
Ви проживаєте у Великій Британії та:
● плануєте продати нерухомість в Україні, отримати нерухомість у подарунок/спадщину;● маєте відкритий рахунок в IBKR чи на іншій біржі як податковий резидент України і не розумієте, як оподатковувати інвестиційний прибуток та дивіденди.
Ви хочете відкрити компанію у Великій Британії, але:
● не знаєте, яку організаційно-правову форму обрати;● яке податкове навантаження вас очікує;● чи будуть у вас зобов'язання в Україні звітувати про вашу британську компанію.
Що ви отримаєте після проходження курсу
01
зрозумієте, в якій країні ви маєте обов'язок оподатковувати ваш дохід та за якими правилами;
02
розберетеся, як правильно декларувати доходи та як можна зекономити на податках;
03
навчитеся правильно читати та застосовувати Конвенцію про уникнення подвійного оподаткування між Україною та Великою Британією;
04
зрозумієте, в якій країні краще вести підприємницьку діяльність та на які ризики звернути увагу;
05
перестанете перейматися обміном податковою інформацією між країнами, оскільки знатимете, як це відбувається на практиці;
Кожен експерт може говорити свою думку або точку зору щодо ваших податків, але ми спираємося на реальні кейси зі своєї практики!
На курсі ви отримаєте всю інформацію від 2х висококваліфікованих спікерів:
практичного юридичного досвіду у сфері податкового права, отриманого, зокрема, у Верховному Суді та Deloitte
консультацій із питань міжнародного оподаткування українців за кордоном
адвокат, доктор філософії права, автор єдиного в Україні курсу «Податковий резидент», спікер у бізнес-клубах із питань оподаткування
● Сертифікований експерт по податкам Великої Британії (СТА)● Член міжнародної асоціації бухгалтерів (АССА)● Досвід роботи у Великій Британії 12 років● Старший менеджер в компанії RPG Crouch Chapman
Ви отримаєте деталізовані роз'яснення від податкових консультантів 2 країн, як правильно задекларувати та оподаткувати ваш дохід із застосуванням угоди про уникнення подвійного оподаткування. Ми запропонуємо вам усі можливі податкові стратегії та проведемо вас «за руку», починаючи від визначення податкових наслідків, закінчуючи рекомендаціями, як подати декларацію.
Модуль 1. Визначення статусу податкового резидента
1.1. Основи міжнародного податкового законодавства: - хто такий податковий резидент;- громадянство і резидентство; - превалювання міжнародного законодавства над національним; - роль міжнародних угод про уникнення подвійного оподаткування.
1.2. Як визначається статус податкового резидента в Україні:- критерії для набуття статусу резидента України, особливості національного законодавства;- як зберегти статус податкового резидента України;- втрата статусу податкового резидента України (позиція ДПС);- стратегії щодо втрати статусу податкового резидента України (судова практика, позиції ДПС).
1.3. Як визначається статусу податкового резидента у Великій Британії:- тести на визначення статусу резидента Великої Британії, особливості національного законодавства;- як уникнути набуття статусу податкового резидента Великої Британії;- «вихід» зі статусу податкового резидента Великої Британії.
1.4. Що робити у разі подвійного резидентства (Україна-Велика Британія) - як застосовується угода про уникнення подвійного оподаткування:- тест на визначення податкового резидента за статтею 4 Конвенції про уникнення подвійного оподаткування між Україною та Великою Британією;- на що звертати увагу при визначенні центру життєвих інтересів (чек-лист);- як рахувати 183 дні перебування в тій чи іншій країні;- як захистити себе перед Україною/Великою Британією та довести свій податковий статус – розбір практичних кейсів.
Бонусні матеріали:- чек-лист "Як визначається центр життєвих інтересів?"- відеоінструкція "Як отримати довідку про підтвердження статусу податкового резидента України"
Модуль 2. Обмін податковою інформацією між країнами
2.1. Автоматичний обмін інформацією про фінансові рахунки (CRS):- як здійснюється обмін інформацією між країнами за Стандартом CRS;- які фінансові установи зобов'язані проводити перевірку власників рахунків (поговоримо про банки, платіжні системи тощо);- що треба знати про оновлення даних на запит банку щодо свого податкового статусу;- чи треба добровільно звертатися до банків та повідомляти про свій податковий статус;- яка відповідальність за неоновлення даних та надання банку недостовірних даних щодо свого податкового статусу.
2.2. Обмін податковою інформацією за спеціальним запитом.
Модуль 3. Оподаткування активних типів доходу
3.1. Заробітна плата:
- правила оподаткування заробітної плати за Конвенцією про уникнення подвійного оподаткування між Україною та Великою Британією;
- правила оподаткування заробітної плати у Великій Британії: ставки податку на доходи, соціальні внески.
- розбір практичних кейсів: 1) заробітна плата в Україні; 2) заробітна плата у Великій Британії; 3) заробітна плата у 2 країнах.
3.2. Підприємницький дохід:
- правила оподаткування підприємницького доходу за Конвенцією про уникнення подвійного оподаткування між Україною та Великою Британією;
- розбір 2 практичних кейсів, коли ФОП в Україні;
- розбір практичного кейсу, коли self-employed у Великій Британії;
- розбір практичного кейсу, коли підприємницька діяльність здійснюється у 2 країнах;
- розбір практичного кейсу, коли заробітна плата в одній країні, а ФОП – в іншій.
Модуль 4. Оподаткування пасивних типів доходу (доходу від інвестиційної діяльності)
4.1. Інвестиційний прибуток: - правила оподаткування інвестиційного прибутку в Україні та Великій Британії;- розбір практичних кейсів.
4.2. Дивіденди:- правила оподаткування дивідендів за Конвенцією про уникнення подвійного оподаткування між Україною та Великою Британією;- правила оподаткування дивідендів в Україні та Великій Британії;- розбір практичних кейсів.
4.3. Криптовалюта:- правила оподаткування криптовалюти в Україні та Великій Британії;- розбір практичних кейсів.
Модуль 5. Оподаткування доходу від нерухомості
5.1. Дохід від оренди/продажу нерухомості в Україні:
- правила оподаткування доходу від оренди/продажу нерухомості за Конвенцією про уникнення подвійного оподаткування між Україною та Великою Британією;
- правила оподаткування доходу від оренди/продажу нерухомості в Україні та Великій Британії;
- розбір практичних кейсів.
Модуль 6. Оподаткування подарунків, спадщини
6.1. Подарунки, спадщина
- правила оподаткування подарунків/спадщини в Україні та Великій Британії, чи можна уникнути подвійного оподаткування;
- розбір 2 практичних кейсів.
Модуль 7. Бізнес у Великій Британії – КІК-наслідки в Україні
7.1. Вибір організаційно-правової форми бізнес-діяльності у Великій Британії, особливості оподаткування юридичних осіб:- порівняння організаційно-правових форм: переваги та недоліки;- особливості оподаткування юридичних осіб різних форм власності.
7.2. Контрольована іноземна компанія: - як визначається контрольована іноземна компанія;- хто такі контролери – резиденти України;- обов’язки за КІК-правилами в Україні;- відповідальність за порушення КІК-правил;- розбір практичних кейсів.
Модуль 8. Декларування доходу. Податкові запити/перевірки. Відповідальність за податкові правопорушення
8.1. Правила та порядок декларування доходу Україна – Велика Британія (для кожної категорії надаватимуться рекомендації, як декларувати у Британії дохід).
8.2. Отримання податкових запитів, як на них реагувати та правильно відповідати.
8.3. Податкові перевірки: підстави для призначення, порядок проведення, строки давності.
8.4. Відповідальність за податкові порушення (неподання/несвоєчасне подання податкової декларації; несплата/несвоєчасна сплата податку на доходи).
Модуль 9. Скасування режиму non-dom. Новий податковий режим FIG.
Дізнайтеся, як правильно їх оптимізувати
Дізнайтеся, як правильно їх оптимізувати
Модуль 1. Визначення статусу податкового резидента.Модуль 2. Обмін податковою інформацією між країнами.Модуль 3. Оподаткування заробітної плати (п.3.1)Кейси: ● заробітна плата в Україні;● аробітна плата у Великій Британії;● заробітна плата у 2 країнахМодуль 8. Декларування доходу. Податкові запити/перевірки. Відповідальність за податкові правопорушенняМодуль 9. Новий податковий режим у Великобританії для новоприбулих резидентів
Модуль 1. Визначення статусу податкового резидента.Модуль 2. Обмін податковою інформацією між країнами.Модуль 3. Оподаткування підприємницького доходу (п.3.2)Кейси: ● ФОП в Україні● ФОП у Великій Британії● ФОП у 2 країнах● заробітна плата у Великій Британії + ФОП в Україні або навпакиМодуль 8. Декларування доходу. Податкові запити/перевірки. Відповідальність за податкові правопорушенняМодуль 9. Новий податковий режим у Великобританії для новоприбулих резидентів
Всі учасники отримують презентації, чек-листи + бонусні уроки
Розбори більш ніж 20-ох реальних кейсів із конкретними схемами, які зможете застосовувати у своїй ситуації
Чи можу я оплатити частинами?
Так, оплата частинами (до 3 платежів) передбачена для всіх тарифів.
Скільки часу займатиме навчання?
Старт навчання – 10 лютого. Тривалість – 3 тижні, впродовж яких будуть з’являтися уроки у навчальних кабінетах.
Уроки будуть у записі чи у прямому ефірі?
Всі уроки у записі, крім онлайн-зустрічі «Питання-відповіді».
Скільки курс буде у доступі?
Доступ до курсу надається залежно від обраного тарифу на 3, 5 та 6 місяців відповідно.
Яка різниця між тарифами «Самостійний» та «З підтримкою»?
«Самостійний» ви отримуєте відеоуроки та навчальні матеріали (презентації, чек-листи) відповідно до обраної вами категорії (найманий працівник/підприємець/бізнес).За тарифом «З підтримкою» крім відеоуроків із навчальними матеріалами ви долучаєтеся до чату із спікерами, де можете задати ваші питання, а також маєте можливість взяти участь у зустрічі із спікерами на онлайн-сесії «Питання-відповіді» за результатами проходження курсу.
На курсі передбачений ще тариф «ВІП», який включає всю програму курсу (всі 9 модулів, включаючи додаткові), чат із спікерами, участь в онлайн-зустрічі «Питання-відповіді» та індивідуальна консультація із Юлією Клименко.
Якщо я маю заробітну плату та підприємницький дохід, яку категорію мені обрати?
У такому разі вам краще буде обрати категорію «Фрілансер, підприємець», оскільки у межах програми ми розбираємо такий кейс.