онлайн - інтенсив від Юлії Клименко
Захистіть себе від помилок, які можуть коштувати вам 10-ки, а можливо і сотні тисяч євро
Онлайн-зустрічі: 21 березня о 19:00 та 22 березня о 12:00 (Київ) Тривалість кожної зустрічі: 2-2,5 год.
як не втратити весь свій прибуток на податках
як можна уникнути подвійного оподаткування
як ефективно оптимізувати свої податки
як знизити ризики обміну даними між країнами та уникнути перевірок
5 годин лише конкретної практичної інформації, яка комплексно закриє всі ваші питання по оподаткуванню у 2 країнах за ціною вдвічі менше ніж 1 година консультації.
Ви працюєте на українську компанію або маєте ФОП в Україні та:
● не розумієте, в якій країні повинні платити податки;● не знаєте, як правильно декларувати такий дохід у Польщі та чи можна зарахувати податок, сплачений в Україні;● хочете сплачувати податок зі свого доходу лише в Україні, але не знаєте чи це можливо;● хвилюєтеся через автоматичний обмін даними про фінансові рахунки та потенційні податкові перевірки;● маєте намір легалізувати свою діяльність у Польщі, але не розумієте, чи доведеться сплачувати податки ще й в Україні;● бажаєте раз і назавжди розібратися у питаннях оподаткування своїх доходів.
Ви вже отримуєте дохід у Польщі: заробітна плата, підприємницький дохід, але переймаєтеся:
● чи треба буде в Україні платити податки з цього доходу;● чи можна розраховувати на взаємозалік податків, сплачених у Польщі, за яких умов;як себе захистити перед українською податковою та довести свій нерезидентський статус;● чи треба повідомляти українську податкову про відкриття JDG у Польщі.
Ви проживаєте у Польщі та:
● плануєте продати нерухомість в Україні, отримувати орендний дохід;● маєте відкритий рахунок в IBKR чи на іншій біржі як податковий резидент України і не розумієте, як оподатковувати інвестиційний прибуток та дивіденди.
01
зрозумієте, в якій країні ви маєте обов'язок оподатковувати ваш дохід та за якими правилами;
02
розберетеся, як правильно декларувати доходи та як можна зекономити на податках;
03
навчитеся правильно читати та застосовувати Конвенцію про уникнення подвійного оподаткування між Україною та Польщею;
04
зрозумієте, в якій країні краще вести підприємницьку діяльність та на які ризики звернути увагу;
05
перестанете перейматися обміном податковою інформацією між країнами, оскільки знатимете, як це відбувається на практиці.
Кожен експерт може говорити свою думку або точку зору щодо ваших податків, але я спираюся на реальні кейси зі своєї практики!
практичного юридичного досвіду у сфері податкового права, отриманого, зокрема, у Верховному Суді та Deloitte
консультацій із питань міжнародного оподаткування українців за кордоном
адвокат, доктор філософії права, автор єдиного в Україні курсу «Податковий резидент», спікер у бізнес-клубах із питань оподаткування
День 1
Модуль 1. Визначення статусу податкового резидента
1.1. За якими критеріями визначається статус податкового резидента за законодавством України та Польщі?1.2. Як зберегти статус податкового резидента України та довести Польщі свій нерезидентський статус?1.3. Як вийти зі статусу податкового резидента України та захистити польський дохід від оподаткування в Україні? (практичні рекомендації з огляду на судову практику, позиції ДПС)1.4. Що робити у разі подвійного резидентства Україна - Польща: як застосовувати Конвенцію про уникнення подвійного оподаткування (практичні рекомендації з огляду на законодавство, судову практику та роз'яснення податкових органів).
Модуль 2. Оподаткування заробітної плати та ФОП-доходу
2.1. Заробітна плата:- чи треба платити податок у Польщі із української заробітної плати, за яких умов і чи можна цього обов'язку уникнути?- чи можна уникнути подвійного оподаткування щодо української заробітної плати відповідно до Конвенції та яким чином це реалізувати?- чи можна не платити податок із заробітної плати в Україні, якщо маєш обов'язок оподатковувати цей дохід у Польщі?- чи треба платити податок/військовий збір із польської заробітної плати в Україні, за яких умов і чи можна уникнути подвійного оподаткування?- розбір практичних кейсів: 1) заробітна плата в Україні; 2) заробітна плата у Польщі; 3) заробітна плата у 2 країнах.
2.2. Підприємницький дохід:- чи треба платити податок у Польщі із українського ФОП-доходу, за яких умов і чи можна цього обов'язку уникнути?- чи можна уникнути подвійного оподаткування щодо українського ФОП-доходу відповідно до Конвенції та яким чином це реалізувати?- чи треба платити податок/військовий збір із польського підприємницького доходу в Україні, за яких умов і чи можна уникнути подвійного оподаткування?- чи можна платити податок із польського підприємницького доходу в Польщі, а з українського ФОП-доходу – в Україні?- розбір практичних кейсів: 1) ФОП в Україні; 2) JDG (підприємець) у Польщі; 3) підприємницька діяльність у 2 країнах; 4) заробітна плата у Польщі, а ФОП – в Україні; 5) заробітна плата в Україні, а JDG – у Польщі.
День 2
Модуль 3. Оподаткування доходу від нерухомості
3.1. Ви проживаєте у Польщі та плануєте здати в оренду вашу нерухомість в Україні:
- які є варіанти здачі в оренду нерухомого майна в Україні: як фізособа, як ФОП, через суб'єкта господарювання-посередника;
- як буде оподатковуватися орендний дохід в Україні та Польщі і чи можна уникнути подвійного оподаткування;
- розбір практичного кейсу.
3.2. Ви проживаєте у Польщі і плануєте продати нерухомість в Україні, щоб потім привезти ці кошти до Польщі:
- як буде оподатковуватися дохід від продажу нерухомості в Україні та Польщі і чи можна уникнути подвійного оподаткування;
- як легалізувати дохід від продажу українського нерухомого майна в Польщі;
- розбір практичного кейсу.
Модуль 4. Оподаткування інвестиційних доходів: інвестиційний прибуток, дивіденди, криптовалюта
4.1. В якій країні треба оподатковувати дохід від інвестиційної діяльності? Правила оподаткування цього доходу в Україні та Польщі.
4.2. Як уникнути подвійного оподаткування при отриманні доходу від інвестиційної діяльності?
4.3. Розбір практичних кейсів.
Модуль 5. Обмін податковою інформацією між країнами
5.1. Автоматичний обмін інформацією про фінансові рахунки (CRS):
- як здійснюється обмін інформацією між країнами за Стандартом CRS?
- які фінансові установи зобов'язані проводити перевірку власників рахунків? (поговоримо про банки, платіжні системи тощо)
- що треба знати про оновлення даних на запит банку щодо свого податкового статусу?
- чи треба добровільно звертатися до банків та повідомляти про свій податковий статус?
- яка відповідальність за неоновлення даних та надання банку недостовірних даних щодо свого податкового статусу?
5.2. Обмін податковою інформацією за спеціальним запитом.
Дізнайтеся, як правильно їх оптимізувати
Чи можу я оплатити частинами?
Так, оплата частинами (до 2 платежів) передбачена для всіх тарифів.
Скільки часу триватиме онлайн-інтенсив?
Онлайн-інтенсив відбудеться 21 березня о 19:00 (за Києвом) та 22 березня о 12:00 (за Києвом). Тривалість кожної зустрічі 2-2,5 год.
Онлайн-інтенсив буде у записі чи у прямому ефірі?
Інтенсив буде у прямому ефірі. Водночас учасники отримають доступ до запису у своїх особистих кабінетах на навчальній платформі.
Скільки часу буде доступний запис інтенсиву?
Доступ до запису інтенсиву надається залежно від обраного тарифу на 1, 2 та 3 місяці відповідно.
Коли можна отримати індивідуальну консультацію Юлії, якщо придбав тариф VIP?
Після завершення онлайн-інтенсиву ви можете написати Юлії щодо консультації і вам запропонують можливі слоти з огляду на поточну завантаженість.